Philips Lumify

všeobecné riešenie s 3 sondami

Philips Lumify, ktorý prináša ultrazvukové funkcie do dlane vašej ruky, kombinuje snímače a ultrazvukovú aplikáciu a prináša diagnostické možnosti do vašich kompatibilných smartfónov a tabletov so systémom Android. Získajte kritické klinické údaje rýchlo a jednoducho vo viacerých scenároch POC: urgentná medicína, kritická starostlivosť, lôžkové a kancelárske postupy.

Zariadenie sa skladá z Philips Lumify sondy, ktorá sa pripojí k ľubovoľnému mobilnému zariadeniu na báze operačného systému Android. Na tomto musí byť nainštalovaná aplikácia spoločnosti Philips, ktorá je voľne dostupná cez Google Play.

Philips Lumify je handheld sonograf do ambulancie i mimo nej.

Príklady použitia: Ambulantná starostlivosť, Nemocničná lôžková starostlivosť, Urgentná medicína a záchranné zložky, Športoví lekári

Praktický príklad: Lekár, kardiológ, chce mať počas vyšetrovania lôžkových pacientov vždy "po ruke" základné kvalitné 2D zobrazenie. Nechce sa mu stále naťahovať s plnohodnotným vozíkovým ultrazvukom. Navyše sa stará aj o pacientov v domácej starostlivosti, kde mu možnosť urobiť echo priamo na mieste príde vhod.

Tele-ultrazvuková diagnostika

Ďalším skvelým príkladom využitia Philips Lumify je prepojenie s aplikáciou Reacts, pomocou ktorej je možné vzdialene sa prepojiť s inými odborníkmi alebo kolegami (priamo cez tablet, ku ktorému je pripojený tento handheld sonograf) a zdieľať naživo obraz ultrazvuku a prijímať alebo odovzdávať komentáre, spätnú väzbu alebo pomoc. A to všetko priamo na mieste, kde je váš pacient a kde ste aj Vy

Máte záujem o tento produkt?

Philips Lumify

Vyplňte a odošlite nasledujúci formulár a my vám radi poskytneme podrobnejšie informácie o produkte.