O nás

Hlavným cieľom spoločnosti BLUEMED je distribúcia, predaj a servis medicínskej techniky v regióne strednej Európy.

Sme spoľahlivým a etablovaným dodávateľom na slovenskom trhu

Výrobca ultrazvukov Philips Medical Systems začal, prostredníctvom svojich distribútorov pôsobiť v stredoeurópskom regiónu už v roku 1991.

Spoločnosť BLUEMED bola v rámci regiónu strednej Európy založená v roku 2008 a v roku 2014 získava pozíciu autorizovaného distribútora podieľajúceho sa na predaji a servisovaní diagnostických ultrazvukových prístrojov značky PHILIPS.

Súčasná štruktúra vytvorená v apríli 2014 sa rozhodla zastrešiť spoločnosť skúsenými odborníkmi pričom aktuálne disponuje skupinou skúsených manažérov, odborným a ústretovým obchodným teamom ako aj silnou skupinou servisných inžinierov, ktorí sú preškolení priamo výrobcom Philips Medical Systems.

Od roku 2018 začína pôsobiť spoločnosť BLUEMED aj na Slovensku.

Naše silné stránky

Našimi silnými stránkami sú najmä oblasti kardiológie a všeobecného zobrazovania s ambíciou etablovať sa výraznejšie i v oblastiach gynekológie a ekonomických riešení. K dispozícii máme dostatočný počet demo prístrojov a poskytujeme tiež zariadenia na krátkodobú zápožičku.

Spolu pre našich klientov

Jednotka
na maďarskom trhu

ultrazvukové diagnostické zariadenia PHILIPS majú dlhodobo na maďarskom trhu podiel približne 30 %

BLUEMED
na Slovensku

od roku 2018 začína pôsobiť spoločnosť BLUEMED aj na Slovensku

Zákaznícka
podpora

našim klientom poskytujeme komfort nepretržitých a bezproblémových služieb

Spoločnosť BLUEMED s.r.o. disponuje certifikátom kvality podľa normy ISO 13485.

BLUEMED na Slovensku

BLUEMED s.r.o vznikla ako odpoveď na nevyhnutné pokrytie konkurenčnej pozície v oblasti diagnostickej techniky na Slovensku.

Našim klientom poskytujeme komfort nepretržitých a bezproblémových služieb čoho výsledkom je, že ultrazvukové diagnostické zariadenia PHILIPS majú dlhodobo vysoký trhový podiel, ktorý prináša klientom značky Philips silné a stabilné zázemie.

Ing. Vladimír Husár
pozícia

Nullam tempor mi vel nunc vestibulum, ac pretium tellus malesuada. Aenean fringilla, ipsum ut tristique sagittis, ante augue sagittis sem, vitae volutpat orci nulla vitae quam. Cras hendrerit congue tincidunt.

Prečo zvoliť Philips?

Spoločnosť Philips Medical Systems patrí k najinovatívnejším výrobcom ultrazvukovej techniky na svete. Nadväzuje na dlhoročnú tradíciu dvoch popredných výrobcov ultrazvukovej techniky ATL a Hewlett-Packard.

Philips ako prvý priniesol na trh technológie: